Smartface Designer ile Mobil Uygulama Geliştirme Semineri


Tarih:
09.05.2010 – 09:00
Semineri veren:
Mobinex
Yer:
C ve Sistem Programcıları Derneği

CSD’de Smartface Designer ile Mobil Uygulama Geliştirme Semineri düzenliyoruz. Seminer Mobinex tarafından sunulacak. Turkcell’in düzenlediği Uygulamalar Yarışıyora, (http://www.uygulamalaryarisiyor.com) Smartface Platformunda geliştirdikleri uygulamalarla katılmak isteyen arkadaşlarımızın talepleri nedeniyle bu kapsamlı semineri düzenlemeye karar verdik. Bilgisayarla gelmek önkoşul olmasa bile, bilgisayarına aşağıda vereceğim adresten Smartface’i yükleyip gelen arkadaşlarımız seminerde Smartface’de uygulama geliştirme pratiği yapabilecekler. Katılımcılara sertifika verilecektir. Seminer programı aşağıdaki gibidir:

Birinci Oturum 9:00 – 10:30

Mobil Uygulama Pazarı ve Trendler
Mobil Uygulama Geliştirme Sürecleri

Mola / Networking 10:30 – 11:00

İkinci Oturum 11:00 – 12:30

Smartface Platform Genel Bakış

Smartface Designer ile Uygulama Geliştirme

Öğle Yemeği Arası 12:30 – 13:30

Üçüncü Oturum 14:00 – 15:00

Smartface Platform ve çoklu ekran desteği
Static ve Dinamik veri yapıları

Mola / Networking 15:30 – 16:00

Dördüncü Oturum 16:00 – 17:30

Uygulamalı Pratik

Mobinex hakkında bilgi edinmek için http://www.mobinex.biz adresini kullanabilirsiniz.

Smartface Designer son sürümünün indirilebileceği adres : http://www.mobinex.biz/download/Setup_SmartfaceDesigner_2550_beta.exe

Smartface Designer örnek eğitim videolarını izlenebileceği adres : http://support.mobinex.biz/video_tutorial.aspx

Saat: 9:00 – 17:30

Kayıt: Ücretsiz olarak düzenlenen seminerimizde katılımcı sayısı 45 kişi ile sınırlıdır. Seminere katılmak isteyenler www.csystem.org adresindeki Seminerler bölümünden kayıtlarını yaptırabilirler. Kayıt yaptırırken geçerli mail adresi ve telefon numarası girilmelidir, çünkü katılımcı adayından ayrıca onay istenecektir. Yedek kayıt sayısı da çok olduğu için seminere gelememe durmunda mutlaka derneğimiz aranarak bu durum bildirilmelidir. Bildirmeden seminere katılmayanlar daha sonraki seminerlerimize kayıt yaptırma hakkını kaybedecekler. Kayıt bağlantısı : http://www.csystem.org/node/add/seminer-basvurusu. Seminer seçenekleri arasından ilgili semineri seçiniz.

Ayrıca seminer önermek, seminer düzenlemek istiyorsanız www.csystem.org adresindeki Seminerler bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Facebook’u olan arkadaşlarımız http://www.facebook.com/group.php?gid=5476148892&ref=ts adresindeki CSD’nin facebook grubuna üye olup etkinlikleri oradan da takip edebilirler.