Mobil Uygulama Dünyası


Tarih:
24.04.2010 – 13:00
Semineri veren:
Mobinex
Yer:
C ve Sistem Programcıları Derneği
Merhaba Arkadaşlar

CSD’de Mobil Uygulama Dünyası Semineri düzenliyoruz (Kontenjan dolmuştur). Seminer Mobinex tarafından sunulacak. Seminerin konu başlıkları:

Mobil Uygulama Gelistirme Sektoru ve Pazar Eğilimleri
Uygulama Geliştirmenin Zorlukları
Mobil Uygulama Kullanıcı Deneyimi
Smartface Designer ile Uygulama Geliştirme
Uygulama Test Süreçleri
Örnek Uygulama Geliştirme

Mobinex hakkında bilgi edinmek için Mobinex adresini kullanabilirsiniz.

Tarih : 24 Nisan 2010
Saat : 13:00 – 15:00

Kayıt : Ücretsiz olarak düzenlenen seminerimizde katılımcı sayısı 45 kişi ile sınırlıdır. Seminere katılmak isteyenler http://www.csystem.org/node/add/seminer-basvurusu adresindeki formu doldurarak başvuruda bulunabilirler.
Önemli Not:

45 kişilik seminer kontenjanımız dolmuştur. Eğer isterseniz, bu seminere yedek katılımcı olarak başvuruda bulunabilirsiniz. Asil katılımcılardan seminer başvurusunu iptal edenler olursa, sizi arayarak başvurunuzun kabul edildiğini bildireceğiz.

Seminer sonrasında kokteylimiz var.

Ayrıca seminer önermek, seminer düzenlemek istiyorsanız, ya da herhangi bir konuda seminer düzenlenmesini istiyorsanız, isteklerinizi bize http://www.csystem.org/contact adresindeki formu kullanarak ulaştırabilirsiniz.

Facebook’u olan arkadaşlarımız, http://www.facebook.com/group.php?gid=5476148892&ref=ts adresindeki CSD’nin facebook grubuna üye olup, etkinlikleri oradan da takip edebilirler.