Online Gömülü Linux Sistemleri – Geliştirme ve Programlama Kursu 5 Mart 2024 Salı Günü Saat 19:45’te Başladı..


Online Gömülü Linux Sistemleri – Geliştirme ve Programlama  kursu 5 Mart 2024 Salı günü saat 19:45’te başladı. 

Toplam kurs süresi 320 saattir.

Dersler Salı ve Perşembe günleri 19:45 – 22:45  saatleri arasında yapılacaktır.

Eğitmen: Kaan ASLAN

Kursumuzun toplam ücreti KDV dahil 32.000 TL’dir (Peşin ödemede 28.000 TL’dir). Öğrenciler için kurs ücreti (öğrencilik durumunu belgelemeleri kaydıyla) KDV dahil 29.000 TL’dir (Peşin ödemede 26.000 TL’dir). Kurs ücretini havale yöntemiyle peşin ya da iki taksit olarak ödeyebilirsiniz.

Kursumuza ön kayıt yaptırmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Kurs içeriğine bu bağlantıdan erişebilirsiniz.

Sorularınız için bize 0542 222 07 93 – 0533 527 43 38  numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

WhatsApp canlı destek için tıklayınız.

Ön Koşul: Bu kurs için katılımcıların UNIX/Linux ortamlarında kullanıcı düzeyinde çalışmış olmaları, C Programlama Dilini bilmeleri ve Kullanıcı modunda (user mode) temel düzeyde programlama bilgisine sahip olmaları gerekmektedir. Bu ön koşulu tam olarak sağlamayan kişiler kursa katılabilirler ancak bazı konuları anlamakta zorluk çekebilirler.

Kimler Katılmalı: Gömülü Linux sistemlerinin geliştirilmesine ve programlamasına ilgi duyan, bu alanda çalışan ve yukarıda belirtilen ön koşulları tamamen ya da kısmen sağlayan herkes katılabilir.

Bu kurs gömülü Linux sistemlerinin oluşturulması, konfigüre edilmesi, kullanıma hazır hale getirilmesi, sistem bileşenlerinin incelenmesi, aygıt sürücülerin yazılması ve çekirdek seviyesinde gerekli işlemlerin yapılabilmesi için gereken bilgi ve becerileri kazandırmayı amaçlamaktadır. Kursta gömülü donanım olarak Raspberry Pi kullanılmaktadır. Ancak konular mümkün olduğunca diğer donanımlara da uygulanabilecek biçimde genelleştirilerek ele alınmaktadır.

* Kursumuz gerçek zamanlıdır. Derslerimiz interaktif olarak yapılmaktadır.

Bu kurs C ve Sistem Programcıları Derneği ve Sistem Bilgisayar iş birliği ile düzenlenmektedir.